Web developer

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie frontend’u (HTML/CSS/jQuery) i backend’u (PHP/WordPress) stron internetowych,
  • tworzenie koncepcji technicznych serwisów internetowych we współpracy z kierownikiem projektu,
  • nadzór, aktualizacja i rozwijanie stron internetowych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS,
  • dobra znajomość jQuery,
  • dobra znajomość PHP,
  • dobra znajomość WordPress,
  • umiejętność pracy w zespole i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość zagadnień SEO,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • orientowanie się w trendach i nowoczesnych technologiach webowych.

Oferujemy:

  • pracę na część etatu lub cały etat,
  • możliwość rozwoju i ciągłego zdobywania doświadczenia (wyjazdy, szkolenia, dostęp do literatury branżowej),
  • nieprzerwaną pomoc doświadczonych Senior Developerów,
  • pracę w młodej firmie, która pracuje nad ciekawymi projektami z klientami z Polski i ze świata,
  • pracę w centrum Łodzi (lub również prace zdalną).

Aplikację (CV i list motywacyjny) przyślij na adres:

W temacie napisz: Praca – Web developer

Dołącz poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych – Dz. U. 133/97 poz.883).

Web developer praca Łódź

Planujesz budowę strony internetowej?

Potrzebujesz projektu identyfikacji wizualnej?

koszt strony www

Przyślij brief, przygotujemy ofertę