Junior web developer

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie frontend’u (HTML/CSS/JavaScript) i backend’u (PHP/MySQL – WordPress) stron internetowych,
  • tworzenie koncepcji technicznych serwisów internetowych we współpracy z kierownikiem projektu,
  • nadzór, aktualizacja i rozwijanie stron internetowych.

Wymagania:

  • dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript i jQuery,
  • dobra znajomość PHP, MySQL,
  • dobra znajomość WordPress,
  • umiejętność pracy w zespole i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemów kontroli wersji – optymalnie GIT,
  • orientowanie się w trendach i pasjonowanie się nowoczesnymi technologiami webowymi,
  • znajomość zagadnień SEO.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat,
  • możliwość rozwoju i ciągłego zdobywania doświadczenia (wyjazdy, szkolenia, dostęp do literatury branżowej),
  • nieprzerwaną pomoc doświadczonych Senior Developerów,
  • pracę w młodej firmie, która rozwija innowacyjną technologię i pracuje z klientami z Polski i ze świata,
  • pracę w centrum Łodzi.

Aplikację (CV, portfolio i list motywacyjny) przyślij na adres:

W temacie napisz: Praca – Junior web developer

Dołącz poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych – Dz. U. 133/97 poz.883).

Planujesz budowę strony internetowej?

Potrzebujesz projektu identyfikacji wizualnej?

koszt strony www

Przyślij brief, przygotujemy ofertę