Grafik kreatywny

Zakres obowiązków:

  • projektowanie grafiki do druku (materiały promocyjne, reklamy prasowe, elementy czasopism)
  • czynny udział w procesie składu czasopism (InDesign)
  • projektowanie grafiki do Internetu (e-materiały promocyjne, elementy stron internetowych)

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe
  • praktyczna znajomość składu i łamania tekstu
  • kreatywność, znajomość zasad kompozycji i wyczucie estetyki
  • komunikatywność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień DTP (offset, druk cyfrowy)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w młodym i nieprzeciętnym zespole
  • udział w ciekawych, ogólnopolskich projektach
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju
  • pracę w biurze w centrum Łodzi

Prosimy o przysyłanie aplikacji (CV, portfolio i list motywacyjny) na adres:

W temacie prosimy napisać: Praca – Grafik kreatywny

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych – Dz. U. 133/97 poz.883).

Grafik komputerowy Quality Pixels

Planujesz budowę strony internetowej?

Potrzebujesz projektu identyfikacji wizualnej?

koszt strony www

Przyślij brief, przygotujemy ofertę